Click for more products.
Nic nalezeno.
0

Jak uspořádat nezapomenutelnou dětskou party?

Publikováno 14.06.2021
Oblíbený1
Příprava: Nejdůležitější roli hraje věk dětí. Pro nejmenší vyzdobte místo oslavy ve stylu pohádky, kterou má oslavenec nejraději. V současnosti je populární výzdoba ve stylu dětských kreslených filmů. Stejnou pozornost věnujte i výběru hudby. Měla by zahrnovat pohádkové hity, které děti znají, a rovněž dětskou taneční hudbu na "diskotéku".

Program: Děti milují hry a překvapení. Část party zorganizujte formou soutěže nebo hry, pro výherce si připravte malé dárky a sladkosti. Překvapením může být například, když se na večírku objeví oblíbená pohádková postava (kostýmy se dají půjčit). Vtáhněte děti do děje, nechte je vystoupit s písničkou či představením. Osvědčenou variantou je pozvat klauna, který děti baví a organizuje pro ně soutěže a hry.

Občerstvení: Vsaďte na lehké občerstvení, hodně ovoce, žádná těžká jídla. K pití podávejte ovocné džusy a dětské šampaňské. Praktické jsou jednohubky – děti je nemusejí složitě krájet vsedě za stolem, ale mohou je jíst při hrách.

Oblíbený recept: Mini hamburger s hovězím masem a hranolkami (3 porce): Do 180 g mletého masa rozklepněte 1 vejce, prolisujte 1 malý stroužek česneku, osolte a zlehka opepřete. Promíchejte a vytvarujte tři placky, které osmažte na pánvi v oleji nebo upečte v troubě na 200 stupňů zhruba pět minut. Sezamovou žemli na hamburger rozkrojte, obložte listem salátu lollo biondo, plátkem rajčete, masovou plackou, plátky sterilované okurky a přidejte lžíci majonézy.

Příprava: Co se týče výzdoby, děti milují barvy, roztomilé kýče, rozházené konfety, dekorace z balonků a sezení na polštářích.


Program: Kluky zaujme dobrodružná výprava za pokladem, holčičky tancování před zrcadlem. Nápady můžete čerpat na internetu, kde si můžete objednat i celou párty na klíč. Děti pozvěte originální pozvánkou (zapojte své děti a pozvánky rozešlete v dostatečném předstihu). Slavit se dá na zahradě, v dětském koutku, mateřském centru či ve sportovním areálu v místě bydliště.

Program: Party může být tématická, podle toho vymyslete dekorace, občerstvení a hry. Plánované zábavy mějte velkou zásobu. Děti jsou vděční konzumenti kreativních nápadů, mají rády soutěže, rády tvoří a sehrají jakoukoliv roli, která je příběhově zaujme. Oslovte agentury s dětskými animátory. Nemusejí to být profesionální herci a moderátoři, stačí skvělá paní učitelka z mateřské školy, která umí děti zaujmout, je tvůrčí, nápaditá, převezme odpovědnost a vymyslí program za vás. Děti milují překvapení a tolerují improvizaci. Připravte ohňostroj z konfetových stuh, půjčte si skákací hrad nebo nafukovací bazén s balonky místo vody, zkuste malování na obličej. Speciální make-up zakoupíte v hračkářství (12 tužek za 165 Kč). Malováním zaúkolujte nejzručnějšího rodiče nebo si najměte profesionála (www.malovaninaoblicej.cz).

Občerstvení: Zdravé, nebo oblíbené? Zvolte kompromis nebo zamhuřte oči nad množstvím pizz a smažených pochoutek, které děti milují. Jíst z talíře je nudné, servírujte s fantazií. Kdo by si například nechtěl vyzkoušet, jak se dá ukousnout sušenka ze zavěšené girlandy, nebo si utrhnout lízátko ze stromu na zahradě? Barevné květináčky vystelte polystyrénem nebo florexovou hmotou a zapíchněte do nich sladké nebo slané špízy shora dozdobené papírovou kytičkou. Půlku polystyrénové koule obalte alobalem a zapíchněte do něj množství špejliček s kousky čerstvého ovoce. Meloun použijte jako nádobu na bowli. Vrcholem je narozeninový dort, který vylepšete jedlým papírem s obrázky.

Oblíbený recept: Dětské kapučíno. Děti si rády hrají na dospělé. Pokud si klábosící malé slečny budou přát "kafíčko" k narozeninovému dortu, nemusíte být proti. Do hrnečku dejte 1 lžičku obilné kávy (např. Vita káva, Caro), 1 lžičku sušené smetany a zalijte horkou vodou. Promíchejte a podle chuti oslaďte cukrem nebo medem.

Home

NASTAVENÍ

Menu

Vytvořte si bezplatný účet pro uložení oblíbených položek.

Přihlásit se